درس مهمی که از راننده اسنپ و Waze گرفتم

دیروز برای جلسه دوم دوره کوچینگ VIP با کوچی گرامی قرار داشتم و تصمیم گرفتم مسیر رو با اسنپ برم. آقای راننده مثل اکثر راننده های اسنپ از طریق برنامه  Waze مسیریابی می کرد.

 

ایشون از همون ابتدای مسیر از جاهایی می رفت که برخلاف پیشنهاد ویز بود و از قضا میفتاد در مسیر ترافیک و این نافرمانی رو چندباری تکرار کرد. هرکس دیگه ای بود احتمالا به ایشون کمی می توپید و می پرسید که چرا از مسیر پیشنهاد شده نرفتی که به ترافیک نخوریم و دیر نرسیم؛ ولی من یاد گرفتم در شرایطی که اکثرا عصبانی میشن، من باید آرامش خودم رو حفظ کنم.

به همین دلیل معمولا در شرایط نامساعد ایده های خوبی به ذهنم می رسه و از اون اتفاق برای تولید محتوا و ارائه یک مطلب آموزشی استفاده می کنم. شما الان درحال شنیدن پادکستی هستید که دقیقا وسط ترافیک ایده اش به ذهنم رسید!

 

شما هم با صحبتی که در این پادکست داشتم موافق هستید؟

اگر می خوای بدونی چطور باید شخصیت قوی و سمجی داشته باشی تا به خواسته های کوچیک و بزرگت برسی من می تونم در کنارت باشم تا خیلی زودتر به این خواسته ات برسی. مدرس و کوچ خودآگاهی و توسعه فردی و مدیر و موسس آموزه

اینستاگرام
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

۴ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. rezasaad
    ۷:۳۹ ۱۳۹۷/۱۲/۰۴

    صد در صد موافقم . ما بعدا به خاطر کارهایی که انجام ندادیم بیشتر حسرت میخوریم .

  2. Alaw
    ۷:۲۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲

    خيلى جالب بود ، مخصوصن اون مثال لباس خريدن كه براى من بارها اتفاق افتاده. حتى يادمه براى خريد يه ركوردر پرتابل سريع تصميممو گرفتم كه خريداريش كنم، ايده ش تا اومد يه تصورى كردم كه چشكليه و بعد رفتم توى سايت متوجه شدم كه اين محصول دوست داشتنى تخفيف خرده بود و همون موقع خريدمش تا ايده هامو به عمل برسونم