دفتر خاطرات من – صفحه دوازدهم – آپدیت فردی

 

۲۵ آبان ۹۷!

امروز به سمینار ارتباط حرفه ای استاد بهرام پور عزیز رفته بودیم.

سمیناری که چند هفته پیش ثبت نامش شروع شد و کمتر از دو روز ۸۰۰ نفر در دو سانس ثبت نام کردند و سمینار پر شد.

به معنی واقعی کلمه فوق العاده است. فکر نمی کنم کسی تو ایران این قدرت رو داشته باشه که سمینار آموزشی رو به این سرعت پر بکنه.

مجموعه بیشتر از یک نفر و استاد بهرام پور گرامی دست مریزاد.

این سمینار بسیار خوب در مورد اهمیت پرسیدن سوال های مناسب در مکان مناسب بود و مطالب مفید بسیاری رو در اختیار شرکت کنندگان گذاشت.اما نکته ای که اینجا می خوام بهش بپردازم ربطی به محتویات سمینار نداره. می خوام کمی از یکی از مهم ترین توانایی های آقای بهرام پور بگم که واقعا من رو تحت تاثیر قرار میده.

و اون توانایی این است که ایشون مهارت بسیار بالایی در آپدیت کردن خودشون و کاراشون دارن. یعنی هم روی توسعه فردی خودشون خیلی خوب کار می کنند و خیلی خوب مطالب و محتویاتشون یا حداقل نحوه ارائه شون رو آپدیت می کنند.

و این نکته رو اونجایی خیلی بهتر متوجه شدم که در ساعات اولیه سانس دوم هم باز در سمینار حضور داشتم و به عینه دیدن که چطور در اجرای دو سانس سمینار با موضوع یکسان تفاوت ایجاد کردند به گونه ای که اگر هر دو سانس را به طور کامل میدیدی خیلی احساس تکراری بودن بهت دست نمی داد.

این نکته بسیار مهمی بود که امروز از ایشون بازهم یاد گرفتم و باعث شد امشب طراحی آموزشی کارگاهک روزخندگی رو که یکشنبه برای بار چهارم برگزار می کنم کاملا عوض کنم و خودم رو آپدیت کنم.

 

شرکت در دوره رایگان ارزشمندترینی + دانلود کتاب الکترونیکی رایگان “دلخوشی بدون تاریخ انقضاء”

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید