دفتر خاطرات من – صفحه هفدهم – من بیشترم

۳۰ آبان ۹۷!

پادکست های خنداموز رو که شنیدید؟

امروز برای ضبط قسمت هایی از پادکست هام به تهران و استودیوی دیوان رفتم که از قضا دو نفر از دوستان هم دعوت کردم که در ضبط برنامه حضور داشته باشند چون قرار بود بخش هایی از پادکست رو اجرا کنند.

به خاطر موضوعی که اون قسمت داشت آیتم های بسیار متنوع و خلاقانه ای براش نوشته بودم و خب اجرا هم خیلی متفاوت شده بود.

من از سال ۹۲ شروع کردم به صورت حرفه ای پادکست ساختن و خب ضبط پادکست و ویدیو برام کار ساده ای هست و دیگه برام عادی شده ولی برای دیگران نه! مخصوصا برای کسانی که کمتر از خودشون صدا ضبط و منتشر کردن. وقتی یه عادتی درون ما نهادیه میشه، برای خودمون عادی میشه و فکر می کنیم خب این کاری هست که خیلیا بلدن یا کار آنچنان عجیب و غریبی نیست، ولی واسه ناظر بیرونی که تاحالا از این کارا نکرده خیلی جذاب و باحاله.

دوستان عزیزی که همراهم بودن خیلی لذت برده بودن و می گفتن تاحالا این زاویه از شخصیتت رو ندیده بودیم، دمت گرم خیلی عالی بود. ولی برای من کاملا عادی بود! 

 

زمانی که ما خودمون رو به دیگران ارائه نمی دیم فکر می کنیم ما هم کاملا مثل دیگران هستیم و همین دیدگاه باعث میشه شاید اعتماد به نفسمون تقویت نشده. وقتی خودمون رودر فضاهای عمومی تر نشون میدیم باعث میشه به این خودآگاهی برسیم که بابا من یه ویژگی دارم که شاید هرکسی نداشته باشه، بهتره که ازش بیشتر استفاده کنم تا هم بیشتر ازش لذت ببرم هم شاید بشه ازش پول در بیارم.

[alert type=”success”]خیلیا هستن که توانایی های باحال و متفاوتی دارن ولی به دلیل اینکه خودآگاهی ندارن اون رو نمی بینن و ازش استفاده نمی کنن.[/alert]

قبلا هم گفتم، حتی اگر یک املت خوشمزه هم درست می کنید، می تونید از همون توانایی رشد زیادی داشته باشید. می تونید حتی با زدن یک مغازه کوچیک آوازه املت های خوشمزه تون رو به گوش کل شهر برسونید.

خودتون رو دست کم نگیرید و ویژگی های متفاوت خودتون رو پیدا کنید، ازشون لذت ببرید و به این نتیجه برسید که من بیشتر از چیزی هستم که الان هستم!

 

شرکت در دوره رایگان ارزشمندترینی + دانلود کتاب الکترونیکی رایگان “دلخوشی بدون تاریخ انقضاء”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید