دفتر خاطرات من – صفحه ۳۱ – کارگاه شیراز۲

۱۴ آذر ۹۷!

گفتم که هماهنگیای یک کارگاه یهویی در شیراز رو انجام دادیم تا امروز کارگاهی برای تمرین سخنرانی برگزار کنیم و آموزه هایی رو با دوستانی که تشریف میارن در میون بگذاریم.

اول از همه از جناب زاهدی عزیز تشکر ویژه می کنم که اگر ایشون نبودند خیلی از کارها انجام نمی شدند یا خیلی زمان بر بودند و دوم از مرتضی عزیز که کلی از ریزه کاری ها رو انجام داد و باعث شد ما تمرکزمون رو روی خود کارگاه بگذاریم.

 

وقتی تو زندگیت رسالت داری و در مسیر این رسالت تصمیم گیری می کنی تمام دنیا دست به دست هم میدن تا کارت رو بتونی انجام بدی و نتیجه شو ببینی و پیشرفت کنی.

با اینکه فقط دو روز زمان تبلیغ داشتیم و اتفاقا برای تبلیغات کار خاصی هم نکردیم ولی حدود ۲۰ نفر در کارگاه ثبت نام کردند و ۱۴ نفرشون در کارگاه حضور پیدا کردند.

۱۲ ساعت با اتوبوس سفر کردن و برگزاری کارگاه در شهری که محل زندگیت نیست واقعا کار ساده ای نیست و نیاز به هماهنگی های زیادی داره ولی برای ما خیلی ساده و روون گذشت و خدا رو شکر شرکت کنندگان هم از کارگاه راضی بودند که بزودی گزارشی تصویری از کارگاه رو توی سایت منتشر خواهم کرد.

[alert type=”success”]بیشتر از اینکه از خود کارگاه درس بگیریم و تجربه کنیم از اتفاقاتی که در کنار کارگاه برامون افتاد درس گرفتیم و به آگاهیمون اضافه کرد.[/alert]

 

تجربه خیلی خوبی بود و حتما از این کارا در شهرهای دیگه ایران هم خواهیم کرد تا بتونیم آگاهی هایی که داریم رو با دیگران به اشتراک بذاریم. دقیقا همینطوری هست که می تونیم دنیا رو جای بهتری برای زندگی کردن کنیم.

 

شرکت در دوره رایگان ارزشمندترینی + دانلود کتاب الکترونیکی رایگان “دلخوشی بدون تاریخ انقضاء”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید