به ندای پر سر و صدای درونت گوش بده

ما آدما عادت کردیم بیش از حد مسائل رو تجزیه و تحلیل کنیم.

وقتی فکری به ذهنمون میرسه بارها در موردش فکر می کنیم و سود و ضررهاش رو مشخص می کنیم و اگر در ظاهر ضرر بیشتری برامون داشت اون کار رو انجام نمیدیم.

من توی چنل سال اخیر خیلی سعی کردم منطق رو بذارم کنار و وقتی یه فکری بیش از حد توی سرم میچرخه عملیش کنم و بعد از عملی کردنش نتایج خیلی خوبی هم گرفتم.

می تونم بگم تقریبا هردفعه که به حرف این ندای درونی گوش دادن اتفاقات جالبی برام افتاده که اصلا در ذهنم هم نمی گنجیده. این جمله رو حتما شنیدید:

معما چون حل شود آسان شود.

ما نمی دونیم که بعد از عمل کردن به اون فکر چه اتفاقی میوفته ولی وقتی میریم و انجامش میدیم میگیم خب اینکه معلومه . طبیعی بود که اگر این کارو می کردم این اتفاقا میتونست پیش بیاد!

بله ولی شما که از قبل نمی دونستی! باید انجامش میدادی تا واست واضح بشه. 

تمرین کنید که بر شک و تردیدهاتون غلبه کنید و به این ندای درونی گوش کنید.

7 پاسخ
 1. Ssss
  Ssss گفته:

  سلام خسته نباشید من چند وقتی که دلم یه چیزی بهم میگه و وقتی بهش فکر میکنم خیلی حالم خوب میشه ولی میترسم کاری رو که میخواد انجام بدم چون میترسم درست نباشه و اتفاق های بدی برای من بیوفته نمیدونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم

 2. Arefeh
  Arefeh گفته:

  سلام آقای نظامی عزیز. صبح بخیر. امیدوارم شروع هفته بی نظیری داشته باشید و پر از حال خوب و خیر وبرکت باشه. خیلییی خیلییی لذت بردم و کیف گردم ویاد گرفتم و خیلی خوشحالم که به ندای درونم گوش کردم و امدم سمینار با شما اشنا شدم و تجدید دیدار کردم با اقای تکلی .
  بسیار خوشحالم که اولین سفرتون به شهر قم پر از حال خوب و انرژی و خاظره خوب بوده .
  ان شا الله بیشتر ببینیمتون.
  برای تاخیر در کامنت گذاشتن عذرخواهی میکنم .
  وقتی ویدیو اتو دیدم، انقدر اون انرژی مثبت و اون تاثیر گذاری داشت نصمیم داشت به بابا برای تهران ۵ شنبه صبح بگم،بعد ویدیو شما رفتم سریع گفتم و ثبت نام کردم و بعد ثبت نام زد ظرفیت پر شد
  عجیب غریب بهم چسبید.
  من همون دختری هستم که شما صحبت کردید درموردش توی ویدیو.
  دمتون گرم
  خیلییی لذت بردم خیلیی از صحبتتون و اون سادگی و بی ریا بودن و خدا بارها شکر میکنم که ادم های درجه یکی مثل شما و اقای تکلی سر راهم قرار میده

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید