یکی از لذتبخش ترین کارهایی که میشه انجام داد، هدیه دادن به کسانی هست که دوستشون داریم

و چون من عاشق انسان هایی هستم که اهل رشد و آموزش هستند در این صفحه براتون چندین هدیه دارم

محصول دوئل با کامل گرایی

محصول دوئل با کامل گرایی

کامل گرایی یکی از ویژگی های مخربی هست که اکثر انسان ها دارند و همین ویژگی نمی گذارد به اندازه کافی رشد کنیم. در این محصول نشانه ها و آسیب های کاملگرایی گفته شده اند و در انتها روش هایی برای مقابله با این ویژگی مخرب ارائه شده است. روی عکس کلیک کنید تا به صفحه این محصول هدایت شوید.

سری مقالات "هفت خوان توسعه فردی"

مدتی پیش مقاله ای سریالی با نام "هفت خوان توسعه فردی" در سایت منتشر کردم که خواندن این مقالات اطلاعات و آگاهی های بسیاری را به شما می دهد که با خواندن این مطالب مطمئنم زندگی شما مثل قبل نخواهد بود. پس پیشنهاد می کنم همین الان روی عکس کلیک کنید تا این مقالات را بخوانید. در اولین مقاله این سری مقالات از تاثیراتی که این هفت خوان روی زندگی من گذاشتند صحبت کردم.

کتاب الکترونیکی "دلخوشی بدون تاریخ انقضاء"

از کودکی به صورت ناخودآگاه یاد گرفتیم که حالمان را بد کنیم و کسی به ما یاد نداده که چطور می شود حال خوب مستمر را در زندگی تجربه کنی. در این کتاب کوتاه ولی تاثیرگذار در مورد این امر صحبت کردم که چرا و چگونه یاد گرفتیم خودمان حال خودمان را بد کنیم!

کتاب پاش وایسا

دو فصل اول کتاب "پاش وایسا"

وقتی به اهمیت مداومت و سماجت داشتن در مسیر اهداف پی بردم کتابی نوشتم با نام پاش وایسا که در این کتاب در مورد چگونگی استقاوت و مداومت در زندگی و خواسته ها صحبت کردم. کتابی با خوندنش کاملا متوجه می شوید چرا ما سماجت نداریم و چگونه می توانیم سمج باشیم و به خواسته هایمان برسیم.

دوره رایگان عزت نفس ارزشمندترینی

دوره رایگان "ارزشمندترینی"

اگر خوان هفتم دوره هفت خوان توسعه فردی را مطالعه کرده باشید در مورد عزت نفس و احساس ارزشمندی صحبت کردم. عزت نفس یکی از عوامل اصلی خوشبختی و بدبختی های ماست. زمانی که نتوانیم عزت نفس خود را افزایش دهیم دچار مشکلات بسیاری می شویم. در این دوره رایگان راهکارهایی عملی برای افزایش عزت نفس ارائه دادم. برای شرکت در این دوره روی عکس کلیک کنید تا به صفحه این دوره هدایت شوید.

امیدوارم بعد از مطالعه و استفاده از این مطالب در پیاده سازی آنها سماجت کنید تا زندگی شما نسبت به قبل تغییرات زیادی داشته باشد و از  زندگی خود رضایت بیشتری داشته باشید. چون هیچ چیزی بیشتر از آموزش دیدن  نمی تواند رضایت از زندگی را افزایش دهد.منتظر شنیدن تغییراتتان در بخش نظرات مطالب بالا هستم.