ثبت نام شما انجام شد

دوست عزیز ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

.

به امید دیدار شما

محل برگزاری

.سمینار جورچین کسب و کار آنلاین در سالن همایش های فرهنگسرای فناوری اطلاعات تهران , واقع در خیابان کارگر جنوبی، تقاطع کارگر ، جمهوری اسلامی برگزار میشود.  برای اینکه راحت تر برسید میتونید فرهنگسرای فناوری اطلاعات رو در Waze یا گوگل مپ سرچ کنید.

تاریخ و زمان برگزاری

سمینار رایگان جورچین کسب و کار آنلاین در تاریخ شنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار خواهد شد.

نکات مهم جهت رفت و آمد

  • اطراف محدوده فرهنگسرا جای پارک به سختی پیدا می شود.
  • پیشنهاد ما برای رسیدن راحت تر به سمینار استفاده از تاکسی ( اسنپ/تپ سی) است
  • اگر با مترو راحت هستید, ایستگاه مترو میدان انقلاب اسلامی و ایستگاه مترو حر با فرهنگسرای فناوری اطلاعات (محل برگزاری) فاصله بسیار کمی دارد و می توانید استفاده کنید

نکات مهم جهت حضور  بهتر  و  مفید تر

  • سمینار جورچین کسب و کار آنلاین مانند تمامی سمینار های دیگر ما دقیقا راس ساعت اغاز می شود ( ساعت ۱۶ ) . پس برای اینکه سمینار را از دست ندید حتما نیم ساعت زودتر در محل سمینار حضور داشته باشید تا روند پذیرش شما انجام شود.

 

  • در این کارگاه مدیران برجسته و اساتید فرهیخته حضور خواهند یافت ( که در زمان های عادی ملاقات آنها کار چندان ساده ای نیست..! ) . می توانید ارتباطات بسیار ارزشمندی در زمان پذیرایی بگیرید. پس لباس شیک و رسمی بپوشید و آراسته در روز سمینار حضور داشته باشید. اگر کارت ویزیت دارید حتما با خود بیاورید و از فضای دوستانه سمینار استفاده کنید و در زمان های قبل از شروع سمینار و بعد از پایان ارتباط بگیرید. بخش مهمی از کسب و کار شما ارتباطات شما هستند.

 

  • بوی سیگار ممکنه بعضی از افراد رو اذیت کنه… حالا یه روز بوی سیگار ندیم!

راستی

ما در وبسایت آموزه یک دوره آنلاین رایگان و واقعا ارزشمند به نام “اصل اساسی پوسازی” داریم که تا به حال چندصد نفر در این دوره شرکت کرده اند.

به جرأت به شما می گویم که این دوره مهم ترین و اثرگذارترین دوره ای است که تا انتهاب عمرتان می توانید در آن شرکت کنید. کافی است روی عکس زیر کلیک کنید و در این دوره متفاوت شرکت کنید و کامنت های دیگر دوستان را در ویدیوهای دوره ببینید.

همین الان روی تصویر زیر کلیک کنید و برای قطعی کردن ثبت نام خود اقدام کنید.