فقط کافیه ۱۰ ثانیه اول این ویدیو رو ببینی تا تصمیم بگیری می خوای تا انتهاش ببینی یا نه!

کامنت ها رو هم بخونی متوجه میشی که ببینی یا نه …

۱۷ پاسخ
 1. منصوره علی جانی
  منصوره علی جانی گفته:

  باسلام وخداقوت به استادگرانقدرواقعا عالی وبینظیرمثل همیشه.میخواستم یک تجربه خیلی تلخی روبگم من حدود۱۶،۱۵سال پیش بخاطرطرزفکراحمقانه ای که داشتم چرامادر شوهر این رو گفت.چرا این این رو گفت.چرااون اون وگفت و……دچارمیگرن شدیدشدم تاجایی پیش رفتم که براثرمصرف زیادداروحافظه موقتم روازدست دادم تحت نظرروانپزشک بودم(قبل از اینکه حافظم روازدست بدم دکتردیدداروهااثرنمیکنندنوارمغزی گرفت گفت بایداخلاقت روعوض کنی چون اینقدرمغزت رودرگیرداری که داروهااثرنمیکنندچون خودم روآدم خوبی میدونستم تاخونه به دکتربدوبیراه گفتم )حافظم روکه ازدست دادم تصمیم گرفتم بقول خودمون بی خیالی روطی کنم.تازمانی که فقط به انگشتی که به سمت دیگران است نگاه کنی هیچ وقت نمی توانی سه تاانگشتی که به سمت خودت هست ومیگویندخودت مقصری راببینی وشستت هم گواهی میدهدکه خداشاهداست تغییرسخت است امازمانی که قبول کنی حواست جمع میشه واجازه اشتباه روبهت نمیده فقط بایدقبول کنی

 2. محمدحسن نفریه
  محمدحسن نفریه گفته:

  سلام به استاد دانیال نظامی عزیز و دوست‌داشتنی،
  این ویدیو مثله ویدیوهای دیگه سایت، نکات و مثال‌های خیلی مهمی داشت و سعی کردم یادداشت کنم تا چندبار مرور کنم. این ویدیو منو تحت تاثیر قرار داد، به این دلیل که:
  ۱-تا امروز سعی می‌کردم، مسئولیت اکثر اتفاقات بدی که تو زندگیم میوفته رو برعهده نگیرم و فرد یا افراد دیگرو متهم کنم. مثال‌هایی که فرمودین باورپذیری این طرز فکر محدود کننده رو برام ملموس‌تر کرد تا یه فکری به حالش بکنم و ازش به راحتی نگذرم(با اینکه خیلی خیلی این جمله “خودت مسئول کارای خودت” رو شنیدمو بازم قراره بشنوم)
  ۲-فرق بین تحول و تغییر الان برام روشن شد..چقدر خوب گفتین که تغییر کار سختیه اما تحول کار آسونیه. واقعا آگاهی از سلسله تغییراتی که منجر به یک اتفاق خوب میشه(تحول) مهمتر از آگاهی از یک تغییره!(باورپذیریش بیشتره)
  خیلی خیلی ازت ممنونم بابت انتقال این تجربه‌ها و آگاهی‌های ارزشمند.

 3. آوات رسولی
  آوات رسولی گفته:

  این راحت و صمیمی و خودمونی حرف زدنتون و نیت و قصد پاک و ارزشمندتون تاثیر گذاری حرفاتون را بیشتر کرده ، همانطور که آموزش میبینیم و از آن لذت میبریم امیدوارم در عمل هم بتونیم مشتاق باشیم و صبور و مستمر در آن تا تغییرات را مثل شما ببینیم و حض کنیم از زندگی و شخصیت جدید و متحول شده مان.

 4. mehdirostami669
  mehdirostami669 گفته:

  درحال حاضر اقدام خاصی به ذهنم نمیاد چون تاحالا خیلی کارا کردم از ویدیو های قبلی و راضیم. ولی نکته خیلی جالب این ویدیو برام همون قبول مسئولیت تو اتفاقاس . چیز جدیدی که بهش فکر کردم این بود که با شنیدن اسم اقای جهرمی به سرعت یاد فیلترینگ افتادم و یهو ذهنم مقصر رو اون نشون داد ولی ب خودم گفتم اگه ذهن اکثریت جامعه نسبت به فیلترینگ و جلوگیری و پاک کردن صورت مسعله عوض شده بود این اتفاق نمی افتاد چرا؟ چون اونام از ما مردمن و میرن بالا ما اگه از سالهای قبل طرز فکر خوبی داشتیم و ب این فکر میکردیم که انسان نیاز نیست جلوش مانع بزاری تا یه کاریو نکنه و فقط کافیه باهاش صحبت کنی هیچوقت هیچوقت ایده فیلترینگ به ذهن کسی نمیرسید و این اتفاقا نمی افتاد. پس تک تک ما این وسط مسئولیم و اگه تلاش کنیم نسل های بعدمون رو با طرز فکر های بهتر به دنیا بیاریم و بزرگ کنیم قطعا وقتی وزیر یا کاره ای بشن اولین اقدامشون حذف فیلترینگ و هر نوع مانع دیگ ایه !

 5. مریم السادات صالح عقیلی
  مریم السادات صالح عقیلی گفته:

  سلام
  چقدر نیاز به شنیدن این فایل داشتم. واقعا ممنونم که با بیان شیوا و بدون تکلف کمک می کنین و زندگی ادما رو متحول میکنین. با ارزوی بهتربنها و موفقیتهای بیشتر برای شما

 6. مهرداد
  مهرداد گفته:

  سلام واقعا عالی گفتی با اینکه ۹۵ درصد مباحث برام تکراری بود ولی همین که از زبان شما شنیدم برام باور پذیریش قوی تر شد
  تکرار خیلی مهمه
  پیشنهاد میکنم به دوستان فایل هایی که باهاش احساس خوبی دارید را بارها گوش بدید تا مسیر عصبی قوی تر بشه
  ممنون که در مسیر خودت هستی و رشد میکنی
  و کمک میکنی انسان های دیگه ام رشد کنند
  تحسینتون میکنم
  تاییدتون میکنم
  تبریک میگم برای اینکه جلوی دوربین خودت هستی
  نقش بازی نمیکنی
  درود بر شما
  درود بر من
  و درود بر همه

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید