یکی از ژانرهای مورد علاقه من در فیلم های سینمایی، ژانر بیوگرافی و زندگینامه بوده است؛ مخصوصا زندگینامه افراد موفق و تاثیرگذار.

می دونم خیلی از شماها و خیلیا هم این علاقه رو دارید و فیلم های بیوگرافی رو دوست دارید.

.

من در این سال های اخیر تلاش کرده ام به اندازه خودم تاثیرگذار باشم و زندگی دیگران را حتی شده ۱ درصد تغییر دهم.

چند هفته پیش تصمیم گرفتم در یک دورهمی خیلی دوستانه به سوالات مخاطبینم پاسخ بدم. سوالاتی که بعضا خیلی پرسیده میشد ( چه سوالات شخصی چه سوالات کاری)

.

به همین دلیل ایده ای به ذهنم رسید که این کار را انجام دهم و در یک تاک شو دوستانه به این سوالات پاسخ بدم. الان ویدیوی این تاک شو آماده شده است و می توانید در ویدیوی زیر تماشا کنید. مسلما بعد از دیدن این ویدیو شما هم می خواهید سوالاتی را از من بپرسید. اگر سوالی برایتان پیش آمد در بخش کامنت های همین صفحه سوالتان را مطرح کنید تا به شما پاسخ داده شود و دیگر دوستان هم این سوالات را بخوانند.

.

.

می دانم که زمان این تاک شو زیاد است و شاید فرصت نکنید به یکباره ویدیو را کامل ببینید اما پیشنهاد می کنم حتما تنظیم کنید این ویدیو را تا انتها ببینید چون مطمئن هستم که پاسخ هایی که در این تاک شو به سوالات داده شده است می تواند به بهبود زندگی شما کمک کند و با وقتی که شما برای دیدن این ویدیو اختصاص می دهید من بیشتر توانسته ام رسالتم را انجام دهم و روی مخاطبینم تاثیر بگذارم.

.

خیلی خوشحال میشم نظرتان را نیز درباره این ویدیو در بخش کامنت های این صفحه برای من بنویسید.

.

لیست عزیزانی که در این تاک شو حضور داشتند و اکثر آنها درحال آموزش دیدن برای مدرس شدن هستند ( روی نامشان کلیک کنید تا وارد سایت یا اینستاگرامشان شوید)

اسامی بر اساس حروف الفبا:

خانم اسلامی
آقای آقاجانی
آقای آلبوشوکاوی
خانم امیدوار
آقای باصفا
آقای تکلّی (مجری برنامه)
خانم حضرت زاد
آقای دادرس
آقای سلیمانی
خانم شاهزیدی
آقای فرمان نژاد
آقای محمدی

فرید موذن
آقای ناهیدی
خانم ناطق پور
خانم ودود
آقای یعقوب زاده

۲ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید