جهان فقط چیزهایی را به ما می دهد که باور داریم می توانیم داشته باشیم.

دیپاک چوپرا

دوست عزیزم سلام

خیلی خوشحالم که در وبینار آجیل باورگشا حضور داشتید و قرار است از همین امروز از محتوایی که در اختیار شما قرار داده شد استفاده کنید و زندگی خود را تغییر دهید.

همانطور که قول دادم در این صفحه می توانید هدایای وبینار را ببینید و با ثبت نام کردن در آنها از محتوای این محصولات استفاده کنید.

کد تخفیف

برای دریافت رایگان محصولات “دوئل با کامل گرایی” و “قدرت نفوذ” از این کد تخفیف استفاده کنید:

shirini

هدیه بعدی فایل های صوتی کارگاه “اتصال به ندای درون” هست که دی ماه سال ۹۷ به همراهی دوست و همکار عزیزم فرزین سلطانی نژاد در تهران برگزار شد که شما هم اکنون و از طریق دکمه زیر می توانید به صورت مستقیم فایل های این کارگاه را دانلود کنید و لذت ببرید

آدمی که برای دنیا تبدیل به یک کیسه بوکس شده، چطور می تواند زندگی کند؟

.
.

به نظرت شخصی که دقیقاً مثل یک کیسه بوکس شده و هر روز زیر مشت و لگد زندگی دارد له می شود، چطور می تواند به خواسته ها و آرزوهایش برسد؟
چطور می تواند انرژی مثبت داشته باشد؟
اصلا توانی برایش می ماند تا بخواهد آرزویی در دلش شکل بگیرد؟

.

دوره آنلاین و ۹ ماهه سرمایه، به شما یاد می دهد چطور در ابتدا مثل یک رزمی کار دفاع شخصی یاد بگیرید با تغییر باورها جلوی ضربه روزگار رو بگیرید

و در ادامه یاد می گیرید چطور به یک رزمی کار حرفه ای تبدیل شوید و با باورهای قدرتمندی که در ذهن خود می سازید در هر شرایطی برنده زندگی خود باشید.

.

قبل از اینکه در این دوره متفاوت ثبت نام کنید می توانید روی عکس زیر کلیک کنید و توضیحات آن را مطالعه کنید.

کد تخفیف ویژه

و شما عزیزی که در وبینار آجیل باورگشا حضور داشتید تا فردا می توانید با استفاده از کد تخفیف زیر ۲.۰۱۰.۰۰۰ تومان تخفیف ویژه دریافت کنید و با قیمت کمتری نسبت به دیگران در این دوره آنلاین شرکت کنید و زندگی خود را تغییر دهید.

کد تخفیف: vizhe

فیلم وبینار هم از طریق نمایشگر زیر و دکمه آبی زیر ویدیو می توانید دانلود کنید و چندین بار مطالب وبینار را مرور کنید.